منو

گردنبند مکرومه کوارتز روتایل مشکی(black quartz rutile)

10043720

ناموجود

توضیح

وزن این سنگ 8.3 گرم هست

ابعاد این گردنبند 30 در 20 میلیمتر می باشد.

 خواص کواتز روتایل مشکی

برای محافظت از شما در هنگام تعطیلات یا سفر کاری خود از کوارتز روتایل شده استفاده کنید. این پوشش شما را از روحیه های منفی محافظت می کند - به خصوص کسانی که دیر به بیرون می روند.


این همچنین شانس کسب و کار خوبی را به همراه می آورد. یک سنگ بسیار محبوب در بین بازرگانان ، کوارتز روتایل یکی را برای روبرو کردن با چالش های جدید با اعتماد به نفس ، افزایش تمرکز ، بهبود بینش و پیشرفت به شما می دهد تا بتوانید افرادی را که می خواهند شما را در تجارت تقلب کنند ، شناسایی کند. این شما را از "افراد کوچک" محافظت می کند - افرادی که نیت بد نسبت به شما دارند ، چه در شغل ، رابطه و چه در شغل.


این بلور قدرتمند به شما کمک می کند تا ذهن خود را پاک کنید و خلاقیت را افزایش دهید. از آنجایی که روتایل کوارتز سیاه همچنین شهود شخص را تقویت می کند 


کوارتز روتایل شده همچنین دارای نام "Iluminator for soul" است که اعتقاد بر این است که خانمهایی که آنها را می پوشند ، هاله بهتری را بیرون می آورند (با ظاهری بهبود یافته "روشن تر" به نظر می رسد).


از نظر عاطفی ، کوارتز روتایل شده برای آرامش حالات تاریک و کاهش افسردگی اعلام می شود. گفته می شود این سنگ برای تسکین فوبیا ، اضطراب و ترس است. این ضد نفرت را مقابله می کند و محدودیت ها را آزاد می کند.


نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر