منو

گردنبند امتیست مدل لاک پشت(amethyst)

10037895

ناموجود

توضیح

خصوصیات فیزیکی آمتیست

طبقه بندی شیمیایی: سیلیکات

از نظر رنگ ، آمتیست به رنگ بنفش است ، محبوب ترین رنگ بنفش مایل به قرمز با اشباع غنی است.

درخشش  شیشه ای

سختی ۷

وزن مخصوص ۲,۶ تا ۲.۷

خواص تشخیصی :شکستگی کانوئیدی ، درخشش شیشه ای ، سختی ، رنگ بنفش

ترکیب شیمیایی SiO۲

سیستم کریستالی شش ضلعی

خواص آمتیست:

آمتیست یک کریستال کوارتز است که در رنگهای مختلف بنفش کم رنگ سبک تا بنفش عمیق وجود دارد. طبق گفته ها، کریستال های آمتیست دارای کیفیت معنوی هستند و می توان از آنها برای کمک به افراد در سطوح بالاتر آگاهی استفاده کرد. آمتیست که در سیبری ، سریلانکا ، اروگوئه ، برزیل و ایالات متحده یافت می شود - به عنوان پلی بین فرکانس های فیزیکی و ذاتی عمل می کند و شرایط مناسبی را برای روشنگری ایجاد می کند. تصور می شود امتیست روح را بیدار می کند و به مردم کمک می کند تا اهداف زندگی خود را تحقق بخشند . 

خواص متافیزیکی امتیست

آمتیست سنگی قدرتمند و محافظ است. این محافظت در برابر حمله روانی ، انتقال انرژی به عشق و محافظت  از انواع آسیب ها مي باشد، از جمله فشارهای ژئوپاتیکی یا الکترومغناطیسی است. آمتیست یک آرامبخش طبیعی است ، استرس و تنش را تسکین می دهد ، تحریک پذیری را تسکین می دهد ، نوسانات روحی را متعادل می کند ، عصبانیت، ترس و اضطراب را برطرف می کند. غم و اندوه را تسکین می دهد وافکار منفی را کاهش می دهد. آمتیست آگاهی معنوی را فعال می کند ، شهود را باز می کند و توانایی های روانی را تقویت می کند. همچنین قدرت .  هوشیاری را افزایش می دهد   باعث آرامش و تحریک ذهن می شود و به شما کمک می کند تا بیشتر متمرکز شوید ، حافظه را تقویت کرده و انگیزه را بهبود می بخشد.

از نظر جسمی ، آمتیست تولید هورمون ها را تقویت می کند و سیستم غدد درون ریز و متابولیسم را تنظیم می کند. این دستگاه باعث تمیز کردن و از بین بردن اندام ها و همچنین سیستم ایمنی بدن می شود و یک پاک کننده خون عالی است. آمتیست درد و استرس جسمی ، عاطفی و روانی را تسکین می دهد.

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر