منو

گردنبند رز کوارتز مدل غورباقه(rose quartz)

10037893

ناموجود

توضیح

خصوصیات فیزیکی رز کوارتز

طبقه بندی شیمیایی : سیلیکات

رنگ :صورتی کمرنگ تا صورتی روشن. بعضی اوقات منطقه دار است

رنگ خاکه :بی رنگ (سخت تر از صفحه رگه)

درخشش: شیشه ای

سختی ۷

وزن مخصوص ۲,۶ تا ۲.۷

خواص تشخیصی :شکستگی کانوئیدی ، درخشش شیشه ای ، سختی ، رنگ صورتی ، شفافیت

ترکیب شیمیایی SiO۲

سیستم کریستالی شش ضلعی

 خواص متافیزیکی رزکوارتز

رز کوارتز سنگ عشق بی قید و شرط است. رز کوارتز یکی از مهمترین سنگ برای چاکرا  قلب می باشد، قلب را به همه انواع عشق باز می کند - عشق به خود ، عشق به خانواده ، عشق به دوستان ، عشق عاشقانه. از آنجا که نوعی کوارتز است ، رز کوارتز انرژی بالایی دارد ، اما پرشکوه آن نیز آرام بخش و تسکین دهنده است.

انرژی تسکین دهنده رز کوارتز باعث همدلی ، آشتی و بخشش دیگران می شود. با کاهش استرس و تنش در قلب ، رز کوارتز عصبانیت ، حسادت و نارضایتی دیگران را از بین می برد و باعث بهبودی در مشکلات قلبی و آسودگی خاطر همراه با نگه داشتن چنین احساسات منفی می شود.

معروف به سنگ عاشقانه ، رز کوارتز را می توان برای جلب عشق مورد استفاده قرار داد. تکه ای از گل رز کوارتز را در کنار میز کنار تخت خود ، یا در گوشه روابط یک اتاق یا خانه قرار دهید تا عشق جدیدی به خود جلب کنید یا اعتماد و تعهد دوباره به روابط موجود اضافه کنید. رز کوارتز انرژی دوست داشتنی به روابط می افزاید ، آرامش و عشق را به ارمغان می آورد. انرژی آرامش بخش و تسکین دهنده رز کوارتز همچنین می تواند به بهبودی قلب شکسته کمک کند ، و این امکان را فراهم می کند تا احساسات و اندوه های متوقف شده را آزاد کنید. رز کوارتز همچنین به آزادسازی احساسات بیان نشده در مورد دیگران کمک می کند.

از نظر جسمی ،  رز کوارتز برای بهبود بیماری های  قلب و ریه ها استفاده می شود. رز کوارتز به ایجاد چهره ای جوان تر کمک می کند. راهنما در گردش خون ، قلب ، غده فوق کلیه ، طحال و کلیه. سرگیجه ، آسم و واریس را کاهش می دهد. 

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر