منو

گردنبند برنزیت(bronzite)

10036495

ناموجود

توضیح

وزن این سنگ ۱۱,۱۵ گرم می باشد.

ابعاد این گردنبند ۳۳*۲۱ میلیمتر هست.


خواص فیزیکی برونزیت 

نام كریستال: برنززیت

نام جایگزین:انستاتیت

رنگ :قهوه ای

محل: برزیل

دسته معدنی: سیلیکاتها

سیستم کریستال: سیستم کریستالی ارتورمبیک

سختی: ۵,۵ تا ۶ سختی

ترکیب شیمیایی: Mg,Fe)SiO۳)


خصوصیات متافیزیکی برنززیت

طبق عقاید متافیزیکی ،برنزیت باعث شفافیت و اطمینان در تفکر و اعمال می شود. ، زیرا برونزیت "سنگ ادب" خوانده می شود زیرا می تواند ادب را القا کند. جواهرات برنززیت برای کمک به کاهش انرژی عصبی که هنگام قرار گرفتن در شرایط جدید قرار می گیرند ، پوشیده شده اند. شناخته شده است كه كسانی كه از روشهای متافیزیكی سنگ استفاده می كنند از برنزیت برای افزایش عزت نفس ، ارتقاء تصمیم گیری ، برطرف كردن منفی و تقویت خلاقیت استفاده می كنند. برنززیت یک سنگ همه کاره است که گفته می شود با بیشتر چاکراها طنین انداز است ، هرچند بیشترین ارتباط آن با چاکراهای ساکرال و پایه است.، برنزیت با علائم زودیاک اخترشناسی لئو همراه است.

از برنززیت برای محافظت استفاده می شود ، زیرا نه تنها دفع می شود ، بلکه انرژی های منفی را نیز به فرستنده ارسال می کند. از نظر معنوی ، برونزیت به ما در رسیدن به یقین و بدون دلگرمی کمک می کند ، به ما این امکان را می دهد تا به راحتی با بهترین راه پیش برویم. این سردرگمی را پاک می کند و به توانایی ما در تصمیم گیری و انتخاب در مورد مسیر زندگی ما کمک می کند. برنززیت یک "سنگ مودبانه" است ، به ویژه برای افرادی که به مردم تبریک می گویند و کمک می کنند. این حتی یک طبیعت مودبانه در اطرافیان به شما القا خواهد کرد. از نظر عاطفی ، برونزیت یک تفاوت عاشقانه و غیرقانونی را در درون ما ترویج می کند. این توانایی برطرف کردن احساسات برطرف نشده در زندگی ما را فراهم می کند. از نظر ذهنی ، برونزیت این شهامت را برای ما فراهم می کند که براساس افکار و احساسات خود عمل کنیم. این شهامت پیروی از تصمیمات مسیر زندگی را به شما القا می کند.

از نظر جسمی می توان از برنززیت برای ایجاد حالت قلیایی بدن به وضعیت اسید استفاده کرد و به مقابله با عفونت ها کمک می کند. این می تواند جذب آهن را افزایش داده و مدت زمان بهبود یافته آهن را در بدن تأمین می کند. این ماده در تحول طبیعی چرخه ها به بدن کمک می کند.

نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر