منو

گردنبند اسکلوسیت(scolecite)

10035801

ناموجود

توضیح

خواص فیزیکی اسکلوسیت

رنگ سفید

محل: برزیل ، جمهوری چک ، هند ، روسیه ، آفریقای جنوبی ، اسپانیا

نادر: غیر معمول است

CLASS MINERAL: Silicates

سیستم کریستال: سیستم کریستالی مونوکلینیک

سختی: ۵ تا ۵,۵ سختی

ترکیب شیمیایی: CaAl۲Si۳O۱۰ ۳H۲O ، سیلیکات هیدراته کلسیم هیدراته

 

علمی: اسکولسیت نوعی زئولیت (آب حاوی مواد معدنی سیلیکات) است. اسکولسیت به صورت کریستالهای منشور ، باریک و ناهموار که اغلب در گروههای پرتودهی و فیبری موجود در بازالتها ، گابروها ، گنیسها و سایر زئولیتهای گرمابی و در مناطق دگرگون کننده تماسی که اغلب با کوارتز ، کلسیت و پرنیت همراه هستند ، گروه بندی می شود. اسکولسیت همچنین در سازندهای "دوقلو" یافت می شود که خاتمه "v" را ایجاد می کنند. اسکولسیت هم پیروالکتریک و هم پیزوالکتریک است. سختی اسکولسیت در مقیاس سختی معدنی Moh از ۵ تا ۵/۵ درجه بندی می شود. رنگ اسکولسیت از بی رنگ تا سفید و همچنین سایه های کم رنگ صورتی ، ماهی قزل آلا ، قرمز ، سبز و زرد متغیر است. اسکولسیت از کلمه یونانی skolec نامگذاری شده است ، به معنی "کرم"  می باشد. اسکولسیت شفاف تا مات با درخشندگی شیشه ای و مروارید است. اسکولسیت در هند ، برزیل ، اسکاتلند ، ایسلند و ایالات متحده یافت می شود - کالیفرنیا ، کلرادو ، نیوجرسی و واشنگتن یافت میشود.

ویژگی ها: Scolecite سنگی از صلح و ارتباط است. اسکولسیت یک کریستال بین بعدی است. اسکولسیت از نفوذ انرژی های منفی آسترال یا موجودات محافظت می کند. Scolecite برای برقراری ارتباط با سایر دنیاها ، به ویژه با دنیای معنوی ، باز کردن شبکه ها و الگوهای اطلاع رسانی را تسهیل می کند. Scolecite یک سنگ مفید برای ارتباطات فرا زمینی و دسترسی به اطلاعات تمدنهای باستانی است. Scolecite به شخص کمک می کند تا به سطح هوشیاری بالاتر خود متصل شود تا در طول زندگی و بعد از آن ، دید بهتری در مورد روح روح فرد به دست آورد. از نظر عاطفی ، Scolecite ممکن است برای تقویت انرژی های چاکرای قلب مورد استفاده قرار گیرد. اسکولسیت با انرژی ارتعاش می کند که بیان عشق و پیوند در روابط و سازمانهای مختلف "روح تیمی" را ارتقا می بخشد. Scolecite به یافتن راه حل هایی برای موقعیت های مشکل ساز کمک می کند. اسکولسیت به آرامی از پذیرش ، حمایت از گسترش ، پشتیبانی می کند و به رغم شرایط دشوار ، به ایجاد تعادل کمک می کند.


سلامتی: اسکولسیت ممکن است در درمان اختلالات روده  و بیرون راندن انگل از بدن مفید باشد. اسکولسیت همچنین ممکن است در بهبودی اختلالات چشم ، قشر و ریه ها مفید باشد. اسکولسیت همچنین ممکن است به از بین رفتن لخته های خون ، تحریک دیواره های شریانی و بهبود گردش خون کمک کند. اسکولسیت ممکن است در درمان کبودی و زخم ها استفاده شود.

پیشنهادات برای استفاده

Scolecite یک ابزار کریستالی شگفت انگیز برای مدیتیشن ، خواب بهتر و رویای شفاف است.


در چیدمان بدن کریستال یا شبکه های شفابخش ، قرار دادن اسکولسیت در چاکرای چشم سوم ممکن است احساس آرامش و آرامش ایجاد کند که به بالا بردن یک به ابعاد بالاتر و حالت مراقبه عمیق تر کمک می کند. اسکولسیت در پاک کردن و فعال کردن چاکرای تاج نیز موثر است.

برای گایا شفا ، اسکولسیت ممکن است در منطقه ای از انرژی آشفته زمین قرار بگیرد تا به بهبود زمین کمک کند ، باعث ایجاد صلح برای بشریت و پایان دادن به خشونت و هرج و مرج شود.


نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر