منو

گردنبند سودالیت

10034339

ناموجود

توضیح


خواص سنگ سودالیت(SODALITE)

رنگ: نیلی (آبی تیره) ، سفید

محل پیدایش: استرالیا ، برزیل ، کانادا ، نامیبیا ، روسیه ، تانزانیا

سیستم کریستال: سیستم کریستالی ایزومتریک

سختی: ۵,۵ تا ۶ سختی

ترکیب شیمیایی: Na۴Al۳ (SiO۴) ۳Cl ، کلرید سیلیکات آلومینیوم سدیم


سودالیت حقیقت بودن به خود و ایستادگی در برابر عقاید شما را تشویق می کند. سنگ  خودبیانگری و اعتماد به نفس ، سودالی می تواند در مسائل مربوط به خودارزشی  ، پذیرش خود و عزت نفس یاری کند. سودالیت بینش و اعتماد به قضاوت شخصی را ترویج می کند که می تواند یک دوست بزرگ در زندگی روزمره باشد. سودالیت به دستیابی به تعادل عاطفی کمک می کند 

سودالیت سنگ بیداری است ، همچنین غده Pineal د و همچنین چشم سوم  را تحریک می کند و مراقبه را عمیق تر می کند. سودالیت به دلیل توانایی تمرکز انرژی روی چاکراهای چشم سوم و گلو ، برای کسانی که خود را بیش از حد احساس می کنند مفید است. این به شما امکان می دهد   از منطق و شهود بیشتری استفاده کنید. سودالیت در دلسرد کردن هرگونه وسواس در مورد  توانایی هایی شما بسیار موثر هست و به تقویت توانایی های روانی کمک می کند.

سودالیت انضباط و اراده را در زندگی شخصی و عمومی فرد افزایش میدهد و در هنگام استفاده از این روش می تواند تسهیل کننده پیشرفت شغلی باشد. حمل سودالیت در طول روز می تواند به فرد برای یافتن راههای کارآمد در انجام کارهای روزمره و مشکلات کمک کند.

سودالیت را در کنار رایانه خود قرار دهید تا به شما کمک کند تا آلودگی الکترومغناطیسی را پاک کنید. سودالیت با چاکرای حلق و بینی و چشم سوم همکاری می کند تا با باز کردن یک پنجره به ذهن ناخودآگاه ، با کشیدن تصاویر ظریف به ذهن آگاه ، در مسیر معنوی خود کمک و راهنمایی کند. سودالیت همچنین می تواند با کمک به فرد برای آگاهی از الگوهایی که در طول زندگی فرد ، و معانی و اهداف آنها می تواند کمک کند .

از نظر جسمی ، سودالیت می تواند اضطراب و حملات هراس ، سردرگمی ذهنی و ترس / ترس را کاهش دهد. از سودالیت برای تقویت سیستم ایمنی بدن ، سهولت در بی خوابی و تعادل سوخت و ساز استفاده کنید.
نظرات کاربران

نوشتن نقد و نظر